Tak rośnie Viva!

18.06.2021

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży nowych mieszkań, które przygotujemy dla Państwa przy ulicy Junony, ruszyła też budowa Vivy - w końcu, nie ma na co czekać! I tak: teren przyszłej inwestycji został najpierw ogrodzony, a chwilę później do pracy ruszyły koparki, którymi wykonano wykop pod fundament budynku. Wytyczony obrys został następnie zaszalowany, zazbrojony, a na tak przygotowaną podstawę wylano całe mnóstwo betonu! I już - fundament gotowy, można zacząć wznosić ściany. Oczywiście, wcześniej wykonano wszelkie niezbędne instalacje poziome kanalizacji sanitarnej, gotowe są już także zasypki fundamentu oraz izolacje zewnętrzne wokół fundamentu. Obecnie trwa wznoszenie pierwszych ścian zewnętrznych i nośnych parteru,
a w ciągu kolejnych tygodni pojawi się na nich pierwszy strop!

Przypominamy, że Viva to nasz nowy projekt mieszkaniowy, w którym wybudujemy dla Państwa 27 przestronnych mieszkań o powierzchniach między 36 m2 a 64 m2. Chętnie dodajemy, że większość mieszkań w tym budynku jest już w rezerwacji - dziękujemy za tak duże Państwa zainteresowanie. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży - można tu poznać bieżącą ofertę mieszkań Vivy, pozostało bowiem jeszcze kilka naprawdę atrakcyjnych lokali.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas