To był dobry rok!

07.01.2022

To był naprawdę dobry rok - rok pełen wyzwań, nowych odważnych pomysłów i doskonałych realizacji. Możemy śmiało powiedzieć, że 2021 rok był w działalności Pomorskich Domów rokiem przełomowym. - W ciągu ubiegłego roku wybudowaliśmy i przekazaliśmy do rąk naszych klientów 55 mieszkań w budynku Trevo przy ulicy Homera oraz 27 pięknych lokali przy ulicy Koziorożca, w budynku, który przygotowaliśmy w ramach III etapu inwestycji Centaura. A to nie wszystko, bo w tym czasie udało nam się dokończyć budowę 20 wyjątkowych domów miejskich EGO. To inwestycja, z której jesteśmy niezwykle dumni i cieszymy się, znalazła tak duże uznanie w oczach mieszkańców Trójmiasta - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Warto dodać, że na przełomie 2021 i 2022 roku zakończyliśmy też budowę budynku Jupiter przy ulicy Galaktycznej. - W chwili obecnej trwają przygotowania do przekazywania mieszkań tej inwestycji. Już wkrótce w budynku zamieszkają 44 szczęśliwe rodziny. Co ważne, proces budowy przebiegał tu wyjątkowo sprawnie i w efekcie udało nam się przygotować Jupitera w terminie krótszym, niż pierwotnie zakładaliśmy - dodaje Dariusz Malottke.


Na koniec warto nadmienić, że nasza firma przygotowała w tym roku jeszcze jeden ważny i użyteczny projekt - mowa o pasażach handlowych Bingo!, które wybudowaliśmy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Koziorożca. Pasaże działają od maja ubiegłego roku, ciesząc się olbrzymią popularnością wśród mieszkańców dzielnicy - dostępny jest tu m.in. minimarket Żabka, warzywniak "Zielony koszyk", "Manufaktura Mojej Mamy" z pysznymi wypiekami, sklep winiarski "Barcelona", a także doskonała strefa gastronomiczna: włoska restauracja "Pazzi Ragazzi" i pyszne burgery od "BurgerOs". W pasażach działa też sprawnie oddział Poczty Polskiej.


Pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom - cieszymy się, że zdecydowali się Państwo na zakup swoich nowych "m" właśnie w naszej firmie. Życzymy już teraz wielu szczęśliwych lat w mieszkaniach i domach, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas