Trevo

Nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Gdańsku Osowej, w doskonale skomunikowanej części dzielnicy - przy ulicy Homera.

  • O inwestycji
  • Lokalizacja
  • Kondygnacje
  • Galeria
  • Dziennik
  • Mieszkania

O inwestycji

55 wygodnych mieszkań

powierzchnia między 33-74 m2

ogrody do mieszkań parterowych

hala garażowa

Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu
wygodne mieszkania!

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. Wzorem naszych poprzednich inwestycji, w budynku powstaną praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Trevo będzie gotowy do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

Powyższa informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 ust. 1
Kodeksu Cywilnego.

Lokalizacja

Trevo to inwestycja realizowana w doskonałej lokalizacji - powstaje w gdańskiej Osowej, przy ulicy Homera. To jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc tej dzielnicy - główną arterię Osowej, ulicę Wodnika, dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że Osowa to dzielnica, która nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, które poprawiają komunikację wewnątrz tej części miasta, szybko rozwija się także infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej.

Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia. Ta niewielka dzielnica wyposażona jest w pełną infrastrukturę miejską: sieć autobusową, kolejową (kolej PKM, SKM) oraz liczne sklepy i supermarkety (sieć sklepów Biedronka, Lidl, Auchan, Castorama, Rossmann). Osowa to jednocześnie miejsce z pełną infrastrukturą edukacyjną i wychowawczą - na terenie dzielnicy dostępne są przedszkola oraz szkoły. W Osowej żyje się więc wygodnie, ale także - bardzo aktywnie. Dla miłośników ruchu dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -
Trójmiejski Park Krajobrazowy. Czy trzeba czegoś więcej?

Galeria

Dziennik

Styczeń 2021

Mieszkania

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Trevo A2 56,97 m2 parter 3 Rezerwacja - III kwartał 2021 ogród Pobierz

Wyszukaj mieszkanie

Wyniki wyszukiwania

Nr.
budynku
Nr.
lokalu
Pow. Piętro Liczba
pokoi
Status Cena
brutto
Data
odbioru
Uwagi Karta
Trevo A2 56,97 m2 parter 3 Rezerwacja - III kwartał 2021 ogród Pobierz
 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas