Trevo

to kameralna inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Budynek, którego budowę rozpoczęliśmy w marcu ubiegłego roku, będzie gotowy do zamieszkania na przełomie II-III kwartału 2021 roku.

Trevo to dwuklatkowy, trzykondygnacyjny budynek wyposażony m.in. w dużą halę garażową, dwie nowoczesne windy, komórki lokatorskie, miejsca parkingowe (do wyłącznego korzystania przez mieszkańców), częściowo ogrodzony i kompleksowo zagospodarowany. W tej wyjątkowej inwestycji przygotowujemy 55 wygodnych mieszkań (2- i 3-pokojowe) o powierzchniach między 33-74 m2.

Zachęcamy do śledzenia postępów prac budowlanych - specjalnie dla Państwa publikujemy fotograficzną dokumentację z procesu budowy Trevo. Dzięki temu mogą Państwo poznać bieżący stan zaawansowania wszystkich wykonywanych w budynku robót.

Kwiecień 2021

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas