Trevo

to kameralna inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowaliśmy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera 27. Projekt był realizowany na przełomie 2020-2021 roku.

Na trzech kondygnacjach Trevo powstało łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony.

Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony jest w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. Wzorem naszych poprzednich inwestycji, w budynku przygotowaliśmy praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem jest tu też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku został ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.

Budynek Trevo wybudowaliśmy przy ulicy Homera, doskonale skomunikowanej z centrum Osowej (500 m do ulicy Wodnika), a także z obwodnicą Trójmiasta. Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych.Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas