Trevo: gustownie i z klasą

19.06.2020

Przygotowując nasze inwestycje, przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości, jak i estetyki budynków - starannie projektujemy wszystkie ich części, dobierając najwyższej klasy materiały budowlane. Efekty tych starań widać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszych projektów - tworzymy w ten sposób piękne elewacje, ale też gustowne części wspólne naszych budynków.

Dziś chcemy zaprezentować Państwu zestaw wizualizacji odwzorowujących klatki schodowe w budynku Trevo - właśnie tak będą wyglądać już wkrótce klatki schodowe tego zgrabnego, kameralnego mieszkaniowca, który przygotowujemy w Gdańsku Osowej. Wejście do każdej z klatek poprzedza praktyczny wiatrołap, w którym zamontowane zostaną skrzynki na listy oraz duże lustro z charakterystycznym logo inwestycji. Na wybranych fragmentach ścian pojawią się laminowane płyty ze starannie dobraną okleiną z drewna markowego producenta Finsa, a tuż przy drzwiach zainstalowany zostanie domofon.

Wejdźmy do środka - cała posadzka pokryta zostanie wielkoformatowym gresem w kolorze crema, a na wybranych fragmentach pojawi się, charakterystyczny dla tej inwestycji, symbol koniczyny w kolorze petrolio. Ściany pokryte zostaną farbą w kolorze jasnobeżowym, który świetnie współgra z szarościami posadzki oraz kolorem drewna na okleinach płyt meblowych i drzwi do mieszkań. Taką okleiną pokryte zostaną także wybrane elementy wind, z wyłączeniem drzwi w kolorze ciemnej stali. Na ścianach zamontowane zostaną grafiki w zdobionych ramach, a także napisy informacyjne wykonane z półprzezroczystej, opalanej pleksy (m.in. numery mieszkań oraz nazwy kondygnacji). Nie zabraknie tu także dużych tafli luster.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas