Trevo już rośnie!

08.04.2020

Choć budowa Trevo rozpoczęła się przed niespełna miesiącem, to dziś roboty idą już "pełną parą"! Na ogrodzonym, dobrze zabezpieczonym terenie, trwają prace związane z przygotowaniem podstawy budynku, czyli ławy fundamentowej i wszystkich ścian fundamentowych. - Wykop pod halę garażową mamy już niemal gotowy, a każdego dnia wyrastają zbrojenia dla kolejnych ścian nośnych. A już wkrótce na tak przygotowanych ścianach fachowcy zaczną układać pierwsze płyty filigranowe będące podstawą dla parteru budynku Trevo - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Przypomnijmy - inwestycja Trevo powstaje w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Homera. W tym dwukondygnacyjnym budynku przygotujemy 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach między 35-74 m2. Trevo wyposażony zostanie w dwie praktycznie windy, halę garażową z miejscami parkingowymi, a także rowerownię i wózkarnię. Na liście dostępnych mieszkań jest już blisko 20 rezerwacji, co oznacza, że Trevo to kolejny projekt deweloperski Pomorskich Domów, który trafił w gust mieszkańców Trójmiasta.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy (inwestycja Trevo, zakładka Dziennik). Osoby zainteresowane szczegółami dotyczącymi oferty mieszkań Trevo zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 216 i 607 607 464) oraz mailowego: biuro@pomorskiedomy.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas