Trevo: pora na dach!

25.07.2020

Nie od dziś wiadomo, że dach może być prawdziwą ozdobą budynku mieszkalnego. Tak będzie i w naszym wypadku - już wkrótce na szczycie Trevo pojawi się piękny, wielospadowy dach, nad którym prace już się toczą. Póki co, fachowcy montują krokwie i belki konstrukcyjne dachu nad klatką B,

a za parę tygodni podobne roboty rozpoczną się także na sklepieniu ostatniej kondygnacji klatki A.


A co jeszcze dzieje się na budowie Trevo? - Gotowe są już ściany działowe we wszystkich mieszkaniach zlokalizowanych na I piętrze budynku, jednocześnie trwają roboty związane ze wznoszeniem ścian w lokalach piętra nr II. Równolegle do tych robót, montujemy piony kanalizacyjne i sanitarne, twa także układanie instalacji elektrycznych w mieszkaniach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Jak dodaje szef sprzedaży, w najbliższych dniach rozpoczną się prace elewacyjne- Już niebawem rozpoczynamy izolowanie zewnętrznych ścian budynku, a na tak przygotowaną powierzchnię nałożony zostanie następnie cienkowarstwowy tynk oraz gustowne płytki klinkierowe - mówi Dariusz Malottke.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas