Trevo tuż-tuż!

23.01.2021

To już ostatnia prosta - budynek Trevo przy ul. Homera jest już niemal gotowy. Gotowa jest piękna, klinkierowa elewacja, niemal gotowe wszystkie mieszkania. Pozostają do wykonania prace wykończeniowe, których jednak jest tu całkiem sporo. Ale po kolei: w mieszkaniach Trevo prowadzone są roboty polegające na szpachlowaniu i malowaniu ścian. Dodatkowo, trwa montaż osprzętu (włączniki, gniazda). Szpachlowane są także części wspólne, przy równoczesnym układaniu kafli na klatkach schodowych.

Przypominamy, że budynek Trevo będzie wyposażony w dwie windy - obie

są już zamontowane i czekają na odbiór. W całym budynku trwa montaż zabudowy stolarskiej (panele drewniane).

A co dzieje się na zewnątrz? - Czekamy obecnie na nieco lepszą pogodę, by zamknąć sprawnie roboty związane z zagospodarowaniem terenu wokół Trevo. Mogę już teraz powiedzieć, że pod śniegiem "zimuje" trawa z rolki, wytyczone są już także wszystkie parkingi, wygrodziliśmy już także wszystkie ogródki do poszczególnych mieszkań na parterze - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Jak widać, roboty przy Homera poszły naprawdę sprawnie i już niebawem przyszli mieszkańcy tego budynku będą mogli cieszyć się ze swoich nowych mieszkań. A już teraz zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy tej inwestycji (zakładka dziennik). I informujemy, że wszystkie lokale Trevo znalazły już swoich szczęśliwych lokatorów!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas