Trevo: w górę!

10.05.2020

To już trzeci miesiąc, jak przy ulicy Homera wkopana została pierwsza łopata pod budowę budynku Trevo. A efekty? Widać je gołym okiem - na gotowych fundamentach fachowcy wznoszą kolejne ściany nośne, wiążą kolejne metry zbrojenia, zalewając je betonem. - Obecnie przygotowujemy się do betonowania stropu parteru na prawej części budynku, robotnicy wykonują tam także prace związane z izolacją termiczną i przeciwwodną gotowych już ścian podziemia. Intensywne roboty trwają także po lewej stronie Trevo, gdzie przygotowujmy dalszy fragment ławy fundamentowej - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaż firmy Pomorskie Domy. 

To nie wszystko: równolegle do powyższych prac, prowadzone są roboty związane z zasypywaniem ścian nośnych budynku. - Zgodnie z planem, do końca maja gotowy będzie stan zero - dodaje szef sprzedaży.

Przypomnijmy: Trevo to nowy projekt deweloperski, który realizujemy w Gdańsku Osowej. Zaprojektowaliśmy w nim kilkadziesiąt ustawnych mieszkań, a także - dużą halę garażową, dwie wygodne windy, rowerownię
i wózkarnię. Trevo powstaje w świetnej lokalizacji - blisko ścisłego centrum dzielnicy, a jednocześnie nieopodal Obwodnicy. Starannie zaprojektowany budynek będzie jednocześnie wygodny i elegancki: trzykondygnacyjny projekt dobrze wpisuje się w charakter tej części Osowej, a urody doda mu
z pewnością gustowny klinkier na elewacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Trevo - rzuty wszystkich dostępnych lokali znaleźć można w zakładce oferta. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego (tel. 607 607 216, 607 607 464).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas