Valor coraz wyżej!

03.09.2022

Co nowego na naszej budowie w Rumi Janowo? Chętnie odpowiadamy - Valor rośnie jak "na drożdżach"! Budynek zyskał ściany kolejnego, drugiego piętra, a przecież to nie wszystko, bo mury pną się dalej. - Łącznie Valor to pięć nadziemnych kondygnacji, licząc z częścią parterową. A to oznacza, że do wymurowania pozostały nam dwa kolejne poziomy. Każdy z nich będzie solidnie zazbrojony, wymaga tego skomplikowana konstrukcja budynku. Zapewniam, że efekt będzie wyjątkowy, a Valor zachwyci wszystkich, którzy już za rok będą tędy spacerować - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.


Rzecz jasna, równolegle toczą się także inne prace, m.in. wznoszenie ścian działowych i zbrojenie kolejnych poziomów Valoru. Sporo pracy wymagało m.in. przygotowanie zjazdu garażowego, który znajduje się w południowo-wschodniej części budynku. - O tym, jak duży to w istocie projekt, świadczy najlepiej ilość materiału budowlanego, jaki składujemy na placu budowy. To setki ton stali, płyt filigranowych, tysiące bloczków betonu komórkowego. Wszystko to zostanie wkrótce wykorzystane, by Valor mógł cieszyć przyszłych mieszkańców tego budynku - dodaje Dariusz Malottke.

Dodajmy jeszcze, że - oprócz pięknych mieszkań, z których spora część znalazła już swoich właścicieli - w ofercie dostępne są także lokale handlowo-usługowe. Taki lokal to doskonałe miejsce na działalność gospodarczą, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę świetną lokalizację projektu - Valor powstaje przy ulicy Dąbrowskiego 44, a zatem blisko centrum miasta, a jednocześnie w niewielkiej odległości od granicy z Gdynią. W tak dobrym miejscu każdy biznes po prostu musi się udać!

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy inwestycji przy Dąbrowskiego w Rumi, zachęcamy także do zapoznania się z ofertą mieszkań i lokali w Valorze. A po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas