Valor: w górę!

10.05.2022

To będzie prawdziwa perła na mapie Rumi - mowa o budynku Valor, który budujemy dla Państwa przy ulicy Dąbrowskiego 44. A budujemy go wyjątkowo sprawnie - na gotowym fundamencie wznoszone są obecnie kolejne słupy podziemia, które stanowić będą podporę dla ścian tej kondygnacji. - Fachowcy wykonują zbrojenie, które, odpowiednio wyszalowane, zostaje zalane betonem. Właśnie w ten sposób powstają kolejne elementy konstrukcyjne części podziemnej naszego budynku, na których już wkrótce pojawi się pierwszy strop - wyjaśnia Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.


Roboty budowlane podzielone są, rzecz jasna, na etapy - tak jest także w przypadku części piwnicznej. - Koparka pogłębia obecnie wykop po stronie wschodniej budynku, tu także już wkrótce pojawi się fundament i ściany nośne podziemia - dodaje Dariusz Malottke.

Warto też dodać, że na placu budowy pojawił się żuraw wieżowy - dzięki niemu prace budowlane idą teraz jeszcze sprawniej. Lada dzień rozpoczną się też prace związane z wyizolowaniem ścian piwnicy naszego budynku.


Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących roboty budowlane w Rumi przy ulicy Dąbrowskiego (zakładka: dziennik). Przypominamy także, że w ofercie dostępne są piękne mieszkania i lokale użytkowe, którymi z pewnością warto się zainteresować. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (tel. 607 607 216, 607 607 464).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas