Viva

to nowa inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowujemy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Junony. Zgodnie z planem, budynek będzie gotowy do zamieszkania w II kwartale 2022 roku.

VIVA to 27 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i układach (od 35 m2 do 62 m2) - wszystkie starannie zaprojektowane, komfortowe i ustawne. W ofercie dostępne są lokale 2- i 3-pokojowe. Do każdego z siedmiu mieszkań zlokalizowanych na parterze przyporządkowany został zielony ogród, zaś do każdego z lokali
na wyższej kondygnacji (I i II piętro) - słoneczny balkon, w sam raz na popołudniowy odpoczynek.

VIVA to nie tylko wygodne mieszkania, ale także świetnie przygotowana infrastruktura wokół budynku, w tym - miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań oraz praktyczne komórki lokatorskie. Teren przynależny do budynku zostanie starannie zagospodarowany i uporządkowany, dla jeszcze większego komfortu mieszkańców VIVY.

Wszystkie dostępne w ofercie VIVY mieszkania zostały już sprzedane.
Zgodnie z planem, budynek będzie gotowy do zamieszkania w II kwartale
2022 roku.

Grudzień 2021

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas