Viva: I piętro gotowe!

16.07.2021

Przygotowując nasze inwestycje, przykładamy ogromną wagę zarówno do jakości, jak i estetyki budynków - starannie projektujemy wszystkie ich części, dobierając najwyższej klasy materiały budowlane. Efekty tych starań widać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszych projektów - tworzymy w ten sposób piękne elewacje, ale też gustowne części wspólne naszych budynków.

Wiadomo, że na naszych budowach robota idzie zawsze bardzo sprawnie, a budynek przy ulicy Junony jest tego najlepszym dowodem - Viva ma już gotowe niemal wszystkie ściany nośne I piętra, a częściowo przygotowany jest już także strop II piętra. Obecnie przygotowujemy się do wykonania konstrukcji poddasza, by jak najszybciej zakończyć prace związane ze stanem surowym - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Warto dodać, że - wzorem budynków Admiral i Meritum - Viva będzie miała piękny, mansardowy dach. - Ta wielospadowa konstrukcja wymaga więcej pracy, ale warto ją wykonać, bo dzięki temu dach budynku będzie jego prawdziwą ozdobą. Zaczniemy oczywiście od przygotowania stalowo-drewnianej konstrukcji, która, odpowiednio wyizolowana, pokryta zostanie deskami i zamknięta blachą - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy naszego nowego budynku - znajdą je Państwo na podstronie inwestycji w zakładce "Dziennik". Informujemy także, że w ofercie Vivy pozostało sześć ostatnich mieszkań, w tym - ustawne lokale 2-pokojowe oraz piękne mieszkania 3-pokojowe. Szczegóły dostępne są na naszej stronie, zachęcamy także do kontaktu z naszym biurem sprzedaży (tel. 607 607 216).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas