Viva coraz wyżej!

12.08.2021

Krok po kroku, cegła po cegle, coraz wyżej i wyżej - właśnie tak rośnie nasza Viva, która wzniosła się już na wysokość drugiego piętra. - W chwili obecnej trwa realizacja stanu surowego ostatniej kondygnacji. Doświadczone ekipy budowlane prowadzą roboty związane z budową wszystkich ścian nośnych, które już za kilka tygodni będą stanowić podstawę dla konstrukcji dachu tego budynku - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.

Jak dodaje, prowadzone na tym etapie prace nie należą do najłatwiejszych,
a to z racji nietypowej, choć jednocześnie niezwykle ciekawej i estetycznej kubatury inwestycji. To jednak nie odstrasza naszych fachowców, dla których każde, nawet najtrudniejsze zadanie, jest po prostu nowym i ciekawym wyzwaniem, którego chętnie się podejmują.

A co jeszcze dzieje się na budowie przy ul. Junony? - W mieszkaniach oraz pomieszczeniach technicznych parteru wznoszone są kolejne ściany działowe. Prace te będą oczywiście postępować i już wkrótce rozpoczniemy murowanie ścianek na kolejnych kondygnacjach. Rozpoczęliśmy już także układanie instalacji elektrycznych, a niebawem rozpoczynamy montaż stalowo-drewnianej konstrukcji dachu - dodaje Dariusz Malottke.


Przypominamy, że w budynku Viva powstanie łącznie 25 ustawnych, 2- i 3-pokojowych mieszkań, z których większość już znalazła swoich nabywców.
W ofercie dostępne są obecnie 4 ostatnie wolne lokale, a ich rzuty znaleźć można na podstronie inwestycji (zakładka "mieszkania"). Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego,
a także do wizyty w naszym biurze sprzedaży (ul. Kielnieńska 57).
Zachęcamy także do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących proces budowlany (zakładka "dziennik")

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas