Viva pod kołderką!

29.10.2021

Za oknem pierwsze chłody, postanowiliśmy więc okryć nasz nowy budynek ciepłą "kołdrą" ze styropianu, wyprawy tynkarskiej i śnieżnobiałej farby. Jednym słowem - układamy elewację! Roboty prowadzone są na każdej ze ścian, co oznacza, że idą wyjątkowo sprawnie i w ciągu najbliższych 4-5 tygodni powinny zostać zakończone.

Mamy też kolejną dobrą wiadomość - niemal gotowy jest już dach na budynku Vivy. Zgodnie z deklaracją naszego podwykonawcy, całość prac związanych powinna się zakończyć w ciągu najbliższego tygodnia.
Sprawnie idą też roboty związane z przygotowaniem posadzek
w mieszkaniach - blisko połowa tej pracy już za nami. Co więcej, niemal we wszystkich lokalach zakończono już roboty instalacyjne (instalacje
elektryczne i sanitarne).


Zgodnie z terminarzem, w najbliższych tygodniach rozpoczniemy prace związane z zagospodarowaniem terenu Vivy - będziemy wówczas wytyczać drogi wewnętrzne oraz miejsca parkingowe. Warto też dodać, że na terenie parkingu powstanie stacja do ładowania aut elektrycznych.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy budynku Viva przy ul. Antygony (zakładka "Dziennik"). Informujemy jednocześnie, że
w ofercie Vivy pozostały dwa ostatnie mieszkania - piękny lokal 3-pokojowy
z ogrodem (mieszkanie nr 7) oraz ustawne 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym balkonem (mieszkanie nr 15).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas