Viva: tu praca wre!

10.09.2021

Nie ma co kryć - Viva po prostu rośnie w oczach! Na szczytowych ścianach budynku montowana jest obecnie stalowo-drewniana konstrukcja dachu, na której już wkrótce ułożona zostanie połać dachowa. W przypadku Vivy będzie to blacha montowana systemem "na rąbek". - To bardzo praktycznie i jednocześnie niezwykle estetyczne rozwiązanie, chętnie stosujemy je w naszych inwestycjach - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Sporo dzieje się także wewnątrz, bo i tu roboty nie brakuje. - W mieszkaniach I i II piętra wznoszone są ścianki działowe, prowadzimy także prace związane z układaniem instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz wentylacyjnych we wszystkich lokalach - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Vivy (zakładka: dziennik) - widać na nich najlepiej, jak sprawnie postępują roboty budowlane przy Junony. Przypominamy także, że w ofercie pozostały już ostatnie wolne mieszkania - warto się pospieszyć!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas