Wielka premiera Navio!

15.04.2019

Pora wypłynąć na szerokie wody! Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą ofertę: wyjątkowe apartamenty w nadmorskiej części Gdańska, tuż przy pięknej plaży w Brzeźnie. Navio to komfortowy, kameralny apartamentowiec, który wybudujemy u zbiegu ulic Hallera i Nadmorski Dwór, zaledwie 600 metrów od linii brzegowej. Na trzech kondygnacjach powstaną tu 24 piękne, starannie zaprojektowane apartamenty - wygodne, ustawne i wyjątkowo słoneczne. Do każdego z nich przypisany jest duży przeszklony balkon. Dodatkowo, wybrane lokale wzbogacone zostaną o zielone ogrody, a apartamenty na najwyższej kondygnacji - bardzo duże tarasy widokowe! Brzmi wyjątkowo, prawda?

 

Dla dodatkowej wygody mieszkańców, przygotujemy w Navio praktyczną halę garażową, a na każde z pięter będzie można dojechać komfortową, dwustronną windą. Cały teren inwestycji zostanie ogrodzony i odpowiednio zagospodarowany - dzięki temu, każdy będzie mógł czuć się we własnym apartamencie naprawdę wyjątkowo! Nie trzeba dodawać, że równie starannie przygotujemy wszystkie części wspólne Navio - klatki schodowe ozdabiać będą elementy dekoracyjne wykonane ze szlachetnego drewna, a cały wystrój nawiązywać będzie do nazwy naszego projektu - dalekomorskiej nawigacji!

 

Czy trzeba mówić więcej? Oferta Navio już na Państwa czeka - zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych apartamentów. Zachęcamy także do obejrzenia pierwszych zdjęć z placu budowy tej wyjątkowej inwestycji - roboty budowlane już ruszyły. Zapraszamy!

 

Oferta Navio

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas