Wiosna na Centaura!

26.02.2019

Wystarczyło parę tygodni i odrobinę słońca, by nasz nowy budynek przy Centaura nabrał wiosennych "rumieńców"! Teraz, w świetle wczesnowiosennego słońca, inwestycja wygląda naprawdę okazale - wystarczy odwiedzić plac budowy, by się o tym przekonać! A co zmieniło się od czasu naszej ostatniej wizyty? Prędko wyliczamy:
- gotowe jest ogrodzenie systemowe wokół budynku oraz parkingu zewnętrznego,
- przed głównym wejściem zamontowano ozdobne gabiony,
- zamontowano elektryczny szlaban wjazdowy,
- we wszystkich mieszkaniach zamontowano drzwi wejściowe (wraz z ozdobną sztukaterią),
- wydzielono ogrody mieszkań parterowych,
- zakończono montaż kafli na klatkach schodowych.

Oczywiście, prace budowlane toczą się dalej - jeszcze w tym tygodniu fachowcy rozpoczną montaż zabudowy z płyt meblowych w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo, w ciągu najbliższych dni mają być gotowe balustrady wewnętrzne oraz cały system oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego. W najbliższych tygodniach rozpoczną się też prace polegające na nasadzeniu zieleni oraz zagospodarowaniu ogrodów - większość z nich została już zniwelowana i wyrównania, co umożliwi sprawne ułożenie trawników.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Centaura II:
Centaura II etap - galeria zdjęć z placu budowy

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas