Zagaje coraz wyżej!

25.02.2022

To już nie druga, nie trzecia, a ostatnia, czwarta kondygnacja - to właśnie na tej wysokości murujemy obecnie ściany nośne budynku przy Warszawskiej.
W końcu, terminy gonią, a my nie lubimy się spóźniać. Ba, nigdy się nie spóźniamy i tym razem będzie podobnie, o czym zapewnia Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży. - Wszystkie prace budowlane idą zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Obecnie, prócz wznoszenia ścian nośnych, fachowcy murują ścianki działowe na poziomach I, II i III, ściany mieszkań parterowych są już w pełni wymurowane. Trwają też intensywne prace związane z układaniem instalacji elektrycznych. I tu podobnie, jak w przypadku ścian, instalacje tego typu są już gotowe na poziomie parteru,
a lada dzień kończymy układanie instalacji na pierwszym piętrze.


To nie wszystko, bo rozpoczęliśmy już także montaż okien. Jak zawsze, są to wysokiej klasy okna trzyszybowe, z doskonałymi parametrami cieplnymi. Trwa też montaż kanalizacji sanitarnej. - W najbliższych tygodniach rozpoczynamy prace tynkarskie w mieszkaniach. Trwają też pierwsze przymiarki do budowy konstrukcji stropodachu - dodaje Dariusz Malottke.


Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy Zagajów - mogą Państwo sami ocenić, jak sprawnie i fachowo budujemy wasze nowe mieszkania. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie budynku Zagaje pozostaje jeszcze kilkanaście pięknych mieszkań 3-pokojowych, w tym kilka lokali z dużymi, zielonymi ogrodami.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas