Zagaje: już na I piętrze!

21.01.2022

Choć na dworze mróz, a wszystko przysypane puszystym śniegiem, my nie próżnujemy - na nasze budowie robota nie staje nawet na chwilę! Wystarczy tylko spojrzeć - już w połowie gotowy jest strop nad I piętrem, na którym obecnie wznoszone są ściany nośne kolejnej kondygnacji. Równolegle do tych prac, fachowcy wznoszą ścianki działowe w mieszkaniach parterowych. Warto dodać, że tego typu ścianki wzniesione zostały już w całej piwnicy naszego budynku.

- Rozpoczęliśmy montaż instalacji elektrycznych w lokalach parterowych.
Gdy tylko gotowe będą mury mieszkań I piętra, tam także uruchomimy tego typu prace. W ciągu dwóch najbliższych tygodni powinniśmy zakończyć roboty związane z montażem stropu nad I piętrem, a wtedy budynek zyska kolejną kondygnację -
mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


W ostatnich dniach udało nam się uwiecznić postęp prac budowlanych na zdjęciach - zapraszamy do ich obejrzenia (zakładka: dziennik). Przypominamy jednocześnie, że trwa sprzedaż mieszkań w budynku
Zagaje. I chętnie dodajemy, że nasza oferta cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem - sprzedaliśmy już ponad połowę lokali, pozostałe czekają na swoich nowych właścicieli. Może właśnie na Ciebie?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas