Zagaje już w budowie!

14.10.2021

Na rogu ulic Warszawskiej i Białostockiej w Gdańsku trwają już roboty budowlane - to właśnie tutaj powstaje nasza nowa inwestycja, budynek mieszkaniowy Zagaje. - Rozpoczęliśmy od wykonania wykopu, na dnie którego powstają teraz, solidnie uzbrojone, ławy fundamentowe części piwnicznej. Gdy ta część prac będzie zostanie zakończona, wzniesiemy pierwsze ściany nośne, na których następnie osadzony zostanie stop. Równolegle, przygotowujemy się do wylania betonu pod posadzkę w piwnicy - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży firmy Pomorskie Domy.


Zgodnie ze sztuką budowlaną, cały teren budowy został najpierw starannie ogrodzony i zabezpieczony. Bardzo szybko "wyrósł" też żuraw budowlany, który pomoże w sprawnym przygotowaniu całego stanu surowego naszego projektu. W końcu, my nie tylko szybko sprzedajemy nasze mieszkania, ale równie szybko potrafimy je budować!

A skoro już o sprzedaży mowa - zachęcamy wszystkich zainteresowanych mieszkaniami w budynku Zagaje do kontaktu z naszym biurem sprzedaży
(ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa). Znajdą tu Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące inwestycji przy Warszawskiej. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 216) i mailowego (biuro@pomorskiedomy.pl).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas