Zagaje rosną na wiosnę!

14.04.2022

A Zagaje nadal pięknie rosną - w budynku przy ul. Białostockiej wstawiliśmy już wszystkie okna, gotowe są już także niemal wszystkie ścianki działowe
w mieszkaniach. W mieszkaniach na II piętrze fachowcy zamontowali już wszystkie niezbędne instalacje (elektryczne, sanitarne, wentylacyjne).
- Śmiało możemy powiedzieć, że budynek Zagaje jest już od dłuższego czasu w stanie surowym zamkniętym, a my intensywnie pracujemy dalej - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.

I jeśli tylko odwiedzić plac budowy, to łatwo się o tym przekonać, bo wzdłuż trzech ścian zewnętrznych ustawione są rusztowania budowlane - to najlepszy znak, że Zagaje zyskają już wkrótce piękną elewację. Dodatkowo, równolegle do tych prac, trwają roboty związane z izolacją dachu budynku.
- Tuż po świętach rozpoczynamy instalację sieci deszczowych i sanitarnych. Kończymy już także tynkowanie mieszkań parterowych, a zaczęliśmy tynkowanie lokali na I i II piętrze oraz układanie izolacji termicznej w piwnicy budynku Zagaje - dodaje Dariusz Malottke.


Zgodnie z planem, budynek będzie gotowy do zamieszkania w marcu 2023 roku. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących roboty budowlane. Przypominamy także, że w ofercie Zagajów pozostało jeszcze kilkanaście wolnych mieszkań 3-pokojowych o doskonałych rozkładach,
w tym kilka mieszkań z zielonymi ogrodami. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży (tel. 607 607 216, 607 607 464).  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas