Zagaje: to się sprzedaje!

29.12.2021

Niezwykle miło nam poinformować, że nasza najnowsza inwestycja - budynek Zagaje w Gdańsku przy ulicy Warszawskiej - cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Trójmiasta. Najlepszym na to dowodem jest liczba sprzedanych lokali - nowych właścicieli znalazło już 28 spośród 47 mieszkań zaprojektowanych w tym budynku. Dziękujemy wszystkim Państwu za powierzone zaufanie i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, by wasze nowe "m" były wybudowane jak najstaranniej i cieszyły Państwa przez kolejne długie lata.

Przypominamy jednocześnie, że w ofercie Zagajów dostępne pozostają piękne 2- i 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 41 m2 do 66 m2. Każde z mieszkań parterowych posiadać będzie swój własny zielony ogród, zaś mieszkania na wyższych kondygnacjach - słoneczne balkony. Do każdego z lokali przypisana jest komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe. Dla większej wygody mieszkańców, budynek wyposażymy w cichobieżną windę oraz rowerownię. Zgodnie z planem, Zagaje gotowe
będą do zamieszkania już w I kwartale 2023 roku.

Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego:
607 607 216 lub 607 607 464.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas