Zagaje: w górę!

17.12.2021

Choć to początek zimy, nasz nowy projekt mieszkaniowy pięknie "wyrasta" z ziemi - mowa oczywiście o budynku Zagaje, który ma już gotowe ściany nośne piwnicy, a obecnie trwają roboty związane ze wykonaniem stropu nad parterem. - Jesteśmy w trakcie przygotowywania stanu surowego, piętro po piętrze wznosimy kolejne ściany Zagajów. Gotowe są już mury najniższej kondygnacji, a obecnie trwa montaż płyt filigranowych piętra - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów.


Warto dodać, że podstawa budynku została już solidnie zaizolowana,
a ściany pokryte styropianem i papą starannie zasypane. Trwa także wznoszenie ścian nośnych oraz ścian wewnętrznych na poziomie pierwszego piętra. - Prace budowlane idą zgodnie z planem i założonym terminarzem.
W ciągu najbliższych tygodni będziemy wznosić kolejne ściany, aż do poziomu trzeciego piętra - dodaje Dariusz Malottke.


Przypomnijmy, że Zagaje to nasz nowy projekt mieszkaniowy, który przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku, na rogu ulic Warszawskiej i Białostockiej. Wybudujemy tam 47 wygodnych 2- i 3-pokojowych mieszkań
o powierzchniach od 33 m2 do 66 m2. Sprzedaż lokali rozpoczęliśmy na przełomie września/października i - o czym informujemy z dumą - blisko połowa mieszkań znalazła już swoich nowych właścicieli. Osoby zainteresowane ofertą Zagajów zapraszamy do naszego biura sprzedaży
(ul. Kielnieńska 57). Zapraszamy też do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postęp prac budowlanych budynku Zagaje (zakładka: Dziennik).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas