Zagłosuj na Admiral!

14.04.2020

Mamy przyjemność poinformować, że jedna z naszych inwestycji deweloperskich została wytypowana do konkursu na najciekawszą inwestycję mieszkaniową Trójmiasta 2019 roku. Mowa o budynku Admiral, który przygotowaliśmy na przełomie 2018-2019 roku w gdańskiej Osowej (ul. Antygony). Powstało w nim 28 wygodnych mieszkań, a także przestronna hala garażowa, zewnętrzne miejsca parkingowe, ogrody do mieszkań na parterach. Na szczególną uwagę zasługuje piękny mansardowy dach, który
z pewnością wyróżnia naszą inwestycję, a także - wyjątkowo starannie przygotowane wnętrze klatki schodowej.


Konkurs właśnie się rozpoczął, a na naszą inwestycję można głosować na stronie organizatora plebiscytu - serwisu trojmiasto.pl. Czy Admiral ma szansę zająć wysoką pozycję w plebiscycie? My jesteśmy przekonani, że tak, bo to naprawdę wyjątkowy projekt! Dlatego już dziś prosimy Państwa o głosy - szczegółowe informacje oraz przycisk, dzięki któremu można zagłosować na naszą inwestycję znajdziecie Państwo pod tym linkiem:

Najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2019 roku w Trójmieście - Admiral

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas