Zagłosuj na EGO/Trevo!

29.03.2022

dwie nasze inwestycje znalazły się w tym roku na liście nominowanych
w konkursie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Trójmiasta - corocznym plebiscycie organizowanym przez portal trojmiasto.pl. Cieszy nas niezmiernie, że projekt EGO oraz inwestycja Trevo zyskały uznanie w oczach jury, które dokonuje nominacji, choć oczywiście jesteśmy przekonani, że nasze inwestycje w pełni na to zasłużyły. Oba projekty są przecież niezwykle ciekawe pod względem architektonicznym, a dodatkowo - wybudowane z dbałością o każdy detal, każdy szczegół. Czy EGO i Trevo znajdą uznanie
w oczach czytelników serwisu trojmiasto.pl? Mamy taką nadzieję i już dziś zapraszamy do głosowania na nasze projekty.

Szczegóły dotyczące konkursu oraz listę nominowanych inwestycji znajdą Państwo na stronie portalu - wystarczy raz dziennie kliknąć przycisk "Głosuj" przy wybranym przez Państwa projekcie mieszkaniowym. My oczywiście zachęcamy do głosowania na EGO i Trevo. I jak zawsze - niech wygra najlepszy!


Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa Trójmiasta w 2021 roku - EGO
Najciekawsza Inwestycja Mieszkaniowa Trójmiasta w 2021 roku - TREVO

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas