Botanika III budynek

Kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w Gdańsku Osowej, w jej najlepszej, willowej
części, przy ulicy Izydy.

  • O inwestycji
  • Lokalizacja
  • Kondygnacje
  • Galeria
  • Dziennik
  • Mieszkania

O inwestycji

29 wygodnych mieszkań

powierzchnia między 35-74 m2

ogrody o powierzchi 30-140 m2

teren ogrodzony

Botanika III budynek to kameralna inwestycja mieszkaniowa realizowana w Gdańsku Osowej, w jej najlepszej, willowej części (ul. Izydy). W trzykondygnacyjnym budynku powstaną piękne 2-, 3- i 4 pokojowe mieszkania i apartamenty o różnorodnych układach i powierzchniach (od 35 m2 do 74 m2). Do każdego z mieszkań parterowych przypisany jest wyjątkowy, zielony ogród. Świetnym wyborem jest także każde z mieszkań na I i II piętrze - to wygodne, ustawne lokale z dużymi słonecznymi balkonami.

Cały teren wokół Botaniki (III budynek) zostanie odpowiednio zagospodarowany – będzie ogrodzony i oświetlony, powstaną tu także miejsca postojowe (do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań). Dodatkowo, na poziomie parteru zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie.

Inwestycja wkomponowana zostanie w piękną zieleń, charakterystyczne dla tej części Osowej. Każdy z elementów tej wyjątkowej inwestycji wykonany zostanie z najwyższej klasy materiałów, w oparciu o najlepsze technologie projektów. Botanika (III budynek) będzie gotowa do zamieszkania w IV kwartale 2019 roku.

Lokalizacja

Botanika III budynek to doskonale zlokalizowana inwestycja mieszkaniowa – powstaje w gdańskiej Osowej, przy ulicy Izydy, w willowej części tej dzielnicy, co jest gwarancją spokoju, bezpieczeństwa i ciszy. Blisko stąd do ulicy Wodnika, będącej główną linią komunikacyjną Osowej, a także do ulicy Koziorożca, które sprawnie łączy to miejsce z pozostałą częścią Osowej. Co ważne, Osowa nieustannie się rozwija – powstają tu kolejne ulice, rozbudowywane są dotychczasowe szlaki komunikacyjne, wraz z niezbędną infrastrukturą transportową (przystanki autobusowe, dworzec kolejowy PKM).

Gdańska Osowa to dziś jedno z najlepszych miejsc do zamieszkania – w imponującym tempie rozwija się tu infrastruktura miejska, nie zaburzając przy tym kameralnego, spokojnego charakteru dzielnicy. Mieszkańcy Osowej chwalą sobie zarówno łatwy dostęp do licznych sklepów i marketów (Biedronka, Lidl, Auchan, Castorama), jak i świetnie zorganizowaną sieć szkół i przedszkoli. Osowa to także wyjątkowe miejsce dla osób aktywnych - w dzielnicy funkcjonują jest m.in. nowoczesna hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, kluby fitness z siłownią oraz doskonale zorganizowany skate-park. A jeśli dodać do tego dwa pobliskie jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie) oraz piękny Trójmiejski Park Krajobrazowy, z którym graniczy Osowa, nie trzeba mówić nic więcej – tu po prostu chce się mieszkać!

Galeria

Dziennik

Lipiec 2019

Mieszkania

Wyniki wyszukiwania

Wyszukaj mieszkanie

Wyniki wyszukiwania

 

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas