Domy w stylu EGO...

10.05.2021

Nie ma co kryć - projekt domów miejskich, które budujemy dla Państwa w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej 2, wygląda naprawdę wyjątkowo i mógłby być inspiracją dla wielu podobnych realizacji. Widać to choćby na nowych wizualizacjach, które przygotowaliśmy dla Państwa - pokazują najlepiej, jak finalnie wyglądać będzie to piękne osiedle.

Oczywiście, cały czas prowadzimy intensywne roboty budowlane - tak, by jak najszybciej przekazać gotowe lokale do rąk ich nowych właścicieli. I tak właśnie stanie się za moment z budynkami, które przygotowujemy w ramach

I etapu - tu wszystko jest już niemal zapięte na „ostatni guzik”. - Mamy już prawomocne pozwolenie na użytkowanie budynków zrealizowanych w ramach I etapu, w przyszłym tygodniu rozpoczynamy przekazywanie gotowych lokali - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. 

To świetna wiadomość dla mieszkańców tej części inwestycji, ale co z II etapem? - Tu także prace budowlane idą wyjątkowo sprawnie. Kończymy tynkowanie ścian wewnętrznych, gotowe są już także instalacje elektryczne. Równolegle do tych robót, prowadzimy montaż instalacji hydraulicznych oraz wylewanie posadzek. W dwóch pierwszych domach, w budynkach B6 i B7, gotowa jest już cała zabudowa poddaszy, a obecnie prowadzimy takie roboty w budynku B5. Niemal gotowe są już elewacje domów, kolejne ściany wypełniamy pięknym klinkierem. We wszystkich lokalach zamontowano już okna i drzwi, zamontowaliśmy już także kilka bram wjazdowych - dodaje kierownik sprzedaży.

Osoby, które odwiedzą teren budowy, powita już wkrótce ozdobny witacz.

- Trwa montaż ozdobnej okładziny oraz zadaszenia na tym elemencie. Zamontowaliśmy już także bramę wjazdową na osiedle, wkrótce rozpoczniemy prace związane z przygotowaniem drogi wewnętrznej - dodaje Dariusz Malottke.

Zgodnie z planem, wszystkie roboty budowlane na terenie osiedla powinny zostać zakończone na przełomie czerwca/lipca, zaś klucze do lokali II etapu trafią do rąk właścicieli w ostatnich dniach sierpnia. Jeszcze raz zachęcamy do obejrzenia naszych nowych wizualizacji (zakładka: EGO/galeria), a już za kilka dni udostępnimy Państwu najnowsze zdjęcia z placu budowy tej wyjątkowej inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas