Botanika III już gotowa!

04.10.2019

Mamy przyjemność poinformować, że zakończyliśmy realizację kolejnego projektu mieszkaniowego, mowa o Botanice III etap. - W ostatnich dniach otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie budynku, który jest od teraz oficjalnie gotowy do zamieszkania. Pierwsi mieszkańcy otrzymali już klucze do swoich nowych lokali, trwają w nich już także prace wykończeniowe - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży.

Przypomnijmy: Botanika to kameralna inwestycja będąca kontynuacją znanego już w Gdańsku projektu mieszkaniowego przy ulicy Izydy. W ramach dwóch pierwszych etapów powstało łącznie 29 lokali, niemal tyle samo przygotowano w ramach etapu trzeciego (28 mieszkań). Mieszkania o powierzchniach między 35 a 74 m2 wyposażono m.in. w duże balkony, a lokale na parterze - w zielone ogrody. Botanika zbudowana została z najwyższą starannością i troską o każdy detal - na uwagę zasługuje zwłaszcza piękna, bogato zdobiona klatka schodowa. Tu naprawdę chce się mieszkać!

Niemal wszystkie nowe mieszkania znalazły już swoich nabywców - w ofercie pozostał ostatni duży lokal (nr 28) o charakterze apartamentu. Posiada on bardzo duży, 20-metrowy salon z aneksem kuchennym oraz trzy ustawne sypialnie. Mieszkanie wyposażono dużą łazienkę oraz własną pralnię! A do tego, posiada aż dwa słoneczne balkony. - Zapraszamy do obejrzenia tego lokalu, jest naprawdę wart uwagi. Po szczegóły zapraszamy do naszego biura sprzedaży przy ulicy Koziorożca 32 - dodaje Dariusz Malottke.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas