EGO - twój wygodny dom...

07.04.2020

Funkcjonalność - to istota domów miejskich EGO. Tu wszystko jest na swoim miejscu, bo dom musi być przede wszystkim wygodny.

Centralnym punktem, a zarazem sercem każdego domu EGO, jest przestronny salon o powierzchni 35 m2 - to właśnie tu wypoczywać będzie cała twoja rodzina. Wygodna kanapa, stół jadalny, ergonomiczna kuchnia z dużą wyspą - tu wszystko się mieści i doskonale ze sobą współgra. A gdy zechcesz zaczerpnąć świeżego powietrza, wystarczy parę kroków - zielony ogród z praktycznym tarasem to najlepsze miejsce na popołudniowy wypoczynek. Ale parter domu EGO to nie tylko piękny salon - na tym poziomie zaprojektowaliśmy dodatkowo praktyczny wiatrołap, wygodny korytarz, toaletę i niewielkie pomieszczenie gospodarcze. A dla twojego auta - bezpieczny garaż.


A teraz wejdźmy na piętro - tu każdy z mieszkańców znajdzie swoją prywatną przestrzeń, bo na tym poziomie każdego domu EGO dostępne są aż 4 ustawne sypialnie! Komunikację między pomieszczeniami zapewnia z kolei wygodny hol. Trzeba też wspomnieć o pięknej, dużej łazience (6,3 m2) oraz wygodnej pralni, także zaprojektowanej na tym poziomie.

Wszystko to dostępne jest na 150,5 m2 powierzchni EGO - w sam raz, by żyć wygodnie i czuć się naprawdę dobrze we własnym domu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą domów EGO - karty poszczególnych domów wraz z tabelami pomieszczeń znajdą Państwo na stronie projektu EGO (zakładka domy).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas