Admiral

to kameralna inwestycja mieszkaniowa, zrealizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Junony. Projekt powstawał na przełomie 2018-2019 roku.

W trzykondygnacyjnym budynku powstało łącznie 28 wyjątkowych mieszkań
(lokale 2-, 3- i 4-pokojowe). Do wybranych mieszkań przynależą dodatkowo zielone ogrody (mieszkania parterowe). Budynek Admiral wyposażony został w dużą halę garażową, grodzony parking samochodowy oraz praktyczne komórki lokatorskie. Teren wokół osiedla został odpowiednio ogrodzony, oświetlony i zagospodarowany (zieleń i liczne nasadzenia). 

Admiral został zaprojektowany z najwyższą starannością – na uwagę zasługuje zwłaszcza piękny mansardowy dach oraz liczne zdobienia na elewacji (ozdobna cegła klinkierowa, detale ze szkła i stali). Wyjątkowo starannie przygotowana została także klatka schodowa, a do jej wykończenia wykorzystano m.in. naturalne drewno
i wysokiej jakości gres o strukturze kamienia.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas