18.10.2022

Dni Otwarte osiedla Zagaje!

zdj%C2%A9cie+ga%CC%A8E%CC%A8wne-s.jpg
Zapraszamy na Dni Otwarte osiedla Zagaje.
Budowa inwestycji przy ulicy Warszawskiej jest juz niemal zakończona, dlatego postanowiliśmy zaprosić Państwa "do środka", organizując Dni Otwarte osiedla Zagaje. Termin: 22 października, zaczynamy już o 10:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą gotowych mieszkań przy ulicy Warszawskiej/Białostockiej - na miejscu będą mogli Państwo nie tylko obejrzeć gotowy budynek, przejść się po pięknych klatkach schodowych, ale także zajrzeć do wszystkich tych lokali, które nie znalazły jeszcze swoich nowych właścicieli. W ofercie Zagajów pozostało już tylko siedem wolnych mieszkań, a każde z nich zasługuje na dużą uwagę - to piękne, trzypokojowe lokale o powierzchni od 58 m2 do 62 m2. Co ważne, dwa z tych mieszkań to lokale wykończone „pod klucz”, gotowe do zamieszkania i będzie je można kupić specjalnej cenie. - Nasi doradcy udzielą Państwu na miejscu wszystkich niezbędnych informacji na temat całej oferty Zagajów, a także zaprezentują osobiście każdy z lokali. Będzie też okazja, by porozmawiać z doradcą finansowym, który może wesprzeć Państwa w pozyskaniu kredytu mieszkaniowego - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.

To nie koniec atrakcji, bo podczas Dni Otwartych będzie można porozmawiać z doświadczonym architektem wnętrz oraz przedstawicielami firmy zajmującej się wykańczaniem mieszkań "pod klucz". Oczywiście, zapraszamy także na niewielki poczęstunek i rozmowę z naszymi pracownikami na temat tego, co w osiedlu Zagaje podoba się Państwu najbardziej. Przypominamy - Dni Otwarte osiedla Zagaje odbędą się 22 października w godzinach 10:00 - 16:00. Zapraszamy!
powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo - dni otwarte - 1
22.05.2023

Dni Otwarte Stelo: dziękujemy!

To była wyjątkowo udana impreza - przy Galaktycznej 22 stawiło się mnóstwo gości ciekawych tego, jak wygląda gotowy budynek Stelo.

Zobacz więcej
Stelo+-+budynek+-+1.jpg
12.05.2023

Zapraszamy na Dni Otwarte Stelo!

Prace budowlane przy Galaktycznej 22 dobiegają końca - z tej okazji zapraszamy na Dni Otwarte.

Zobacz więcej
Yoga+-+budowa+-+kwiecien+-+7.jpg
25.04.2023

Yoga się zbroi!

Na placu budowy inwestycji Yoga trwają intensywne roboty związane z przygotowaniem stanu surowego budynków.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane