25.09.2023

Dni Otwarte Valor: dziękujemy!

Valor+-+Dni+Otwarte+-+12.jpg
Wyjątkowo udane były Dni Otwarte projektu Valor.
Cóż to był za dzień, cóż to była za sobota - setki gości i tyle samo przeciekawych z Państwem rozmów. A wszystko to w ramach Dni Otwartych inwestycji Valor, na które bardzo licznie stawili się mieszkańcy Rumi i okolic. Każda taka wizyta była doskonałą okazją, by zaprezentować Państwu nasz, gotowy już, projekt Valor, ze wszystkimi jego atutami. Niezwykle miło było nam słyszeć, że podobają się Państwu wnętrza budynku - zależało nam na tym, by wyglądały naprawdę atrakcyjnie i, jak widać, to rzeczywiście bardzo nam się udało. Nie gorzej oceniali Państwo mieszkania - i to zarówno te wykończone "pod klucz", jak i lokale przygotowane do stanu deweloperskiego. Padło wiele interesujących pytań, na które stataliśmy się odpowiedzieć - mamy nadzieję, że w sposób wyczerpujacy. A jeśli czegoś zabrakło, jeśli nadal są Państwo czegoś ciekawi - zapraszamy do nas, do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej, przy ulicy Kielnieńskiej 57, znajdą tu Państwo odpowiedź na każde pytanie.

Oczywiście, nasi goście byli ciekawi wszystkiego - choćby tego, jak wygląda hala garażowa Valora, którą wybudowaliśmy pod budynkiem. Zaglądaliśmy z naszymi gośćmi do każdego niemal zakamarku inwestycji - w końcu, wszystko tu już gotowe, wszyskim chętnie się z Państwem dzielimy. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie inwestycji Valor dostępne są ostatnie wolne mieszkania i lokale usługowe. A że budynek jest już gotowy, to niemal od ręki będzie się można do niego wprowadzić. Zachęcamy i zapraszamy raz jeszcze do nas - Valor w Rumi przy Dąbrowskiego 44 staje się właśnie faktem. I najpiękniejszą ozdobą tej części Małego Trójmiasta!

Jeszcze raz dziękujemy za każdą rozmowę i wizytę - cieszymy się, że tego dnia byli Państwo z nami!
powrót do aktualności

Zobacz także

Sono - ostatni - 1
03.10.2023

Sono: to się sprzedaje!

Nasza nowa inwestycja w Gdańsku Osowej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zobacz więcej
Yoga - budowa - wrzesien - nowe
02.10.2023

Yoga: zgodnie z planem!

Inwestycja przy Dąbka co dzień nabiera urody - na dwóch ścianach budynku B gotowa jest już piękna, śnieżnobiała elewacja.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane