14.05.2024

Luna Gdańsk Galaktyczna - dzieje się!

Luna 3 05.24

Na terenie budowy Luny Gdańsk Galaktyczna, prężnie trwają prace nad stanem surowym budynku. Na placu dzieje się naprawdę dużo! Obecnie skupiamy się głównie na przygotowaniu fundamentów. Zakończyliśmy już etap robót ziemnych i obecnie pracujemy nad ławami fundamentowymi. "Chudy beton", czyli pierwsza warstwa betonu, została już wykonana, na której obecnie układane jest zbrojenie. Ten etap prac jest niezwykle istotny, ponieważ to na tych fundamentach opierać się będzie cała konstrukcja budynku.

Bloczki silikatowe dotarły już na budowę i lada dzień rozpoczniemy wznoszenie pierwszych ścian nośnych budynków. W tym samym czasie, specjaliści zajmują się izolacją przeciwwodną oraz układaniem pierwszych elementów instalacji kanalizacyjnej.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi zdjęciami z placu budowy projektu Luna Gdańsk Osowa, które znajdą Państwo w sekcji "Dziennik budowy". Dodatkowo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w Lunie, gdyż oferta każdego dnia sukcesywnie się zmniejsza. Aktualnie w rezerwacji jest już ponad 30% mieszkań.

powrót do aktualności

Zobacz także

Źródło 1
06.05.2024

Domy u Źródła Marii

Nowa inwestycja wkrótce w sprzedaży

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Luna, Domy u Źrodła Marii
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane