28.02.2023

Mieszkanie z ogrodem? Świetny wybór!

Valor - mieszkanie nr 1
W budynku Zagaje dostępne jest ostatnie wolne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem!
Do kalendarzowej wiosny pozostał ledwie miesiąc - już za chwilę wszystko się zazieleni, rozkwitnie, nabierze życia. Dobrze byłoby poczuć taką wiosnę nie tylko za oknem, ale też - we własnym domu. Wbrew pozorom, to całkiem proste - wystarczy kupić mieszkanie z ogrodem. Ot, choćby - piękne mieszkanie 3-pokojowe w budynku Zagaje, który jest już gotowy do zamieszkania. W mieszkaniu nr 1 (parter) na powierzchni 57,87 m2 zaprojektowaliśmy i przygotowaliśmy trzy pokoje: duży pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (21,80 m2) oraz dwie wygodne sypialnie (12,61 m2 i 10,35 m2). Mieszkanie wyposażone jest też w ustawną łazienkę (4,44 m2) oraz praktyczny korytarz (7,54 m2).

A z salonu tego mieszkania wychodzimy wprost na - wspomniany wyżej - zielony ogród o powierzchni 31 m2. To idealne miejsce na popołudniowy wypoczynek w rodzinnym gronie. Można też zaprosić znajomych i przy pysznych wiosennych koktailach cieszyć się wspólnie wiosną i ciekawą rozmową. Warto jeszcze wspomnieć, że do tego lokalu przypisana jest komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe przed budynkiem.

Dodamy, że budynek Zagaje, który jest już gotowy do zamieszkania, to czterokondygnacyjna inwestycja, w której dostępne są mieszkania 2- i 3-pokojowe. Mieszkańcy mogą korzystać m.in. z cichobieżnej windy oraz rowerowni. Zagaje mają też własny, prywatny mini-park z piękną, naturalną zielenią. Co ważne, inwestycję tę przygotowaliśmy w doskonałej lokalizacji - budynek stanął na rogu ulic Warszawskiej/Białostockiej, a jedną z największych zalet jest z penwością dostęp do nowej linii tramwajowej (Nowa Warszawska), która już wkrótce połączy Ujeścisko ze ścisłym centrum Gdańska.

Mieszkanie nr 1 dostępne jest obecnie w doskonałej cenie: 560 000 zł. Zapraszamy Państwa do obejrzenia tego lokalu, wystarczy umówić się na prezentację, dzwoniąc pod numer telefonu: 607 607 216.

powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo plebiscyt
15.03.2024

Stelo wyróżnione w plebiscycie Trojmiasto.pl

Cieszymy się ogromnie, informując Państwa o nominacji naszej inwestycji Stelo w plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście za rok 2023, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Yoga, Luna
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane