06.09.2023

SONO już nad ziemią!

Sono - budowa - wrzesien - 1
Budynek przy ulicy Antygony ma już gotowe ściany nośne piwnicy, trwają roboty związane z wykonaniem pierwszego stropu.

Budowa naszej nowej osowskiej inwestycji nabiera tempa - budynek SONO wyrósł już ponad ziemię, gotowe są już m.in. ściany nośne piwnicy, na których fachowcy układają obecnie płyty stropowe nad halą garażową. Oznacza to, że do pracy "zaprzęgamy" obecnie setki ton stali i drutów zbrojeniowych, które będą stanowić wzmocnienie dla całej konstrukcji. A gdy tylko to precyzyjnie poukładane, powiązane ze sobą zbrojenie będzie gotowe, na teren budowy SONO wjadą betoniarki, które przykryją te misterną konstrukcję betonem!

Co dalej? Na tak przygotowanej, zastygłej powierzchni pojawią się chwilę później pierwsze ściany parteru - zgodnie z planem, wszystkie mają być gotowe do końca września. A zaraz potem cały ten proces zostanie powtórzony jeszcze dwukrotnie - tak, by na samym końcu na ścianach drugiego piętra można było osadzić piękny, mansardowy dach.

Jak widać, roboty budowlane przy ulicy Antygony idą pełną parą - nie gorzej idzie też sprzedaż mieszkań w budynku SONO. Najlepszym tego dowodem jest liczba zarezerwowanych i sprzedanych już mieszkań, która przekroczyła połowę (8 z 14). To najlepszy dowód, że mieszkania SONO to rzeczywiście dobry produkt, który chętnie znajduje swoich nabywców. Jeśli zatem szukają Państwo nowego, wygodnego mieszkania, zapraszamy do nas, do Pomorskich Domów - chętnie przedstawimy pełną ofertę lokali dostępnych w Gdańsku Osowej. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 607 607 216 (e-mail: biuro@pomorskiedomy.pl).


powrót do aktualności

Zobacz także

Bonus - elewacja - 1
15.09.2023

Bonus: zamieszkaj w Pruszczu!

Zapraszamy Państwa do Pruszcza Gdańskiego - to właśnie tam powstanie nasza kolejna inwestycja mieszkaniowa.

Zobacz więcej
Valor - Dni Otwarte - 1
15.09.2023

Zapraszamy na Dni Otwarte Valor!

Już za nieco ponad tydzień, w sobotę (23 września br.) odbędą Dni Otwarte inwestycji Valor.

Zobacz więcej
Valor - oszczednosc - 2
08.09.2023

Oszczędny jak Valor!

Na dachu budynku zainstalowaliśmy system paneli fotowoltaicznych.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane