06.09.2023

SONO już nad ziemią!

Sono - budowa - wrzesien - 1
Budynek przy ulicy Antygony ma już gotowe ściany nośne piwnicy, trwają roboty związane z wykonaniem pierwszego stropu.

Budowa naszej nowej osowskiej inwestycji nabiera tempa - budynek SONO wyrósł już ponad ziemię, gotowe są już m.in. ściany nośne piwnicy, na których fachowcy układają obecnie płyty stropowe nad halą garażową. Oznacza to, że do pracy "zaprzęgamy" obecnie setki ton stali i drutów zbrojeniowych, które będą stanowić wzmocnienie dla całej konstrukcji. A gdy tylko to precyzyjnie poukładane, powiązane ze sobą zbrojenie będzie gotowe, na teren budowy SONO wjadą betoniarki, które przykryją te misterną konstrukcję betonem!

Co dalej? Na tak przygotowanej, zastygłej powierzchni pojawią się chwilę później pierwsze ściany parteru - zgodnie z planem, wszystkie mają być gotowe do końca września. A zaraz potem cały ten proces zostanie powtórzony jeszcze dwukrotnie - tak, by na samym końcu na ścianach drugiego piętra można było osadzić piękny, mansardowy dach.

Jak widać, roboty budowlane przy ulicy Antygony idą pełną parą - nie gorzej idzie też sprzedaż mieszkań w budynku SONO. Najlepszym tego dowodem jest liczba zarezerwowanych i sprzedanych już mieszkań, która przekroczyła połowę (8 z 14). To najlepszy dowód, że mieszkania SONO to rzeczywiście dobry produkt, który chętnie znajduje swoich nabywców. Jeśli zatem szukają Państwo nowego, wygodnego mieszkania, zapraszamy do nas, do Pomorskich Domów - chętnie przedstawimy pełną ofertę lokali dostępnych w Gdańsku Osowej. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 607 607 216 (e-mail: biuro@pomorskiedomy.pl).


powrót do aktualności

Zobacz także

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Luna, Domy u Źrodła Marii
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane