21.11.2022

Stelo coraz bliżej

Stelo_foto_1.jpg
Budynek Stelo ma już gotowy dach, a w środku toczą się intensywne roboty budowlane.
Wystarczyło parę tygodni, by budynek przy ul. Galaktycznej zmienił się nie do poznania - mowa o Stelo, który rośnie tak, że aż miło popatrzyć! Spójrzmy więc i my, wyliczając kolejno wszystkie wykonane już prace budowlane. Gotowy jest już m.in. dach budynku, co oznacza, że cała połać dachu pokryta została piękną dachówką. Robotnicy zakończyli już także murowanie ścian działowych we wszystkich mieszkaniach, ułożona została już także istalacja elektryczna. - Zakończyliśmy prace tynkarskie we wszystkich lokalach, a na klatce A przygotowane zostały posadzki. Teraz intensywne roboty związane z układaniem kafli podłogowych trwają na III piętrze klatki B - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży. Jak dodaje, w wybranych mieszkaniach rozpoczęto już także szpachlowanie i malowanie ścian, a w lokalach na ostatnim piętrze fachowcy montują obecnie zabudowy sufitowe.

Co ważne, Stelo wygląda pięknie nie tylko w środku - budynek wręcz skrzy się bielą, a to za sprawą niemal gotowej elewacji. - Przygotowaliśmy już niemal całą elewację tego projektu, w najbliższych dniach zakończymy związane z tym prace. Równolegle, prowadzimy roboty polegające na zagospodarowaniu terenu wokół budynku, to jest wszystkich dróg dojazdowych, parkingów i ogrodów deszczowych. I choć w ostatnich dniach pogoda nieco spłatała nam figla i pokryła wszystko białym puchem, to zapewniam, że aura nie spowolni w żadnej mierze prac budowlanych - dodaje D. Malottke.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć dokumentujących postepy budowlane - to fotografie, które przygotowaliśmy nieco wcześniej, widać na nich jednak doskonale, jak sprawnie i szybko postępują prace budowlane. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie Stelo dostępne są jeszcze wolne mieszkania - wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce "Stelo", zapraszamy także do kontaktu z naszym biurem sprzedaży (tel. 607 607 216).
powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo plebiscyt
15.03.2024

Stelo wyróżnione w plebiscycie Trojmiasto.pl

Cieszymy się ogromnie, informując Państwa o nominacji naszej inwestycji Stelo w plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście za rok 2023, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Yoga, Luna
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane