15.03.2024

Stelo wyróżnione w plebiscycie Trojmiasto.pl

Stelo plebiscyt
Cieszymy się ogromnie, informując Państwa o nominacji naszej inwestycji Stelo w plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście za rok 2023, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl.

Od trzynastu lat portal Trojmiasto.pl bada krajobraz nowych inwestycji mieszkaniowych, dając mieszkańcom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat architektury i funkcjonalności nowo powstałych budynków. W tym roku do konkursu zostało wyselekcjonowanych 64 inwestycji, zakończonych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku.

Głosowanie jest otwarte dla mieszkańców od 7 marca do 21 marca 2024 roku, gdzie każdy ma możliwość oddania jednego głosu na jedną z nominowanych inwestycji. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego zachęcamy do udziału w głosowaniu i nagrodzenia swoim głosem naszych architektów i deweloperów.

 

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które okazujecie naszej inwestycji. Wasz udział w plebiscycie to wyjątkowa okazja, aby podkreślić, co jest dla Was najbardziej wartościowe w nowych projektach mieszkaniowych. Liczymy na Wasze głosy!

Zachęcamy do głosowania na STELO i śledzenia wyników na stronie Trojmiasto.pl.

powrót do aktualności

Zobacz także

6ebf2fc8-a1c3-433b-bf26-0248ba0f3c6e.jpg
13.03.2024

Biuro sprzedaży w Pruszczu Gdańskim

Z radością pragniemy ogłosić otwarcie naszego kolejnego biura sprzedaży, w Pruszczu Gdańskim. Biuro zlokalizowane jest przy ulicy Kossaka (w pobliżu skrzyżowania z Grunwaldzką), bezpośrednio przy budowie kompleksu FOCUS. Biuro zostało urządzone z myślą o zapewnieniu naszym klientom maksymalnego komfortu.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Yoga, Luna
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane