15.03.2024

Stelo wyróżnione w plebiscycie Trojmiasto.pl

Stelo plebiscyt
Cieszymy się ogromnie, informując Państwa o nominacji naszej inwestycji Stelo w plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście za rok 2023, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl.

Od trzynastu lat portal Trojmiasto.pl bada krajobraz nowych inwestycji mieszkaniowych, dając mieszkańcom możliwość wyrażenia swojego zdania na temat architektury i funkcjonalności nowo powstałych budynków. W tym roku do konkursu zostało wyselekcjonowanych 64 inwestycji, zakończonych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku.

Głosowanie jest otwarte dla mieszkańców od 7 marca do 21 marca 2024 roku, gdzie każdy ma możliwość oddania jednego głosu na jedną z nominowanych inwestycji. Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne, dlatego zachęcamy do udziału w głosowaniu i nagrodzenia swoim głosem naszych architektów i deweloperów.

 

Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, które okazujecie naszej inwestycji. Wasz udział w plebiscycie to wyjątkowa okazja, aby podkreślić, co jest dla Was najbardziej wartościowe w nowych projektach mieszkaniowych. Liczymy na Wasze głosy!

Zachęcamy do głosowania na STELO i śledzenia wyników na stronie Trojmiasto.pl.

powrót do aktualności

Zobacz także

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Luna, Domy u Źrodła Marii
607 607 216

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane