29.11.2022

Stelo: mieszkania w wyjątkowych cenach!

Stelo+-+wizualizacja+-+mieszkanie+-+4.jpg
Nowe mieszkanie nie musi być drogie.
Zakup nowego lokum to spore finansowe obciążenie dla domowego budżetu - w dobie panującego kryzysu mieszkania są dziś droższe, co wpływa na odsunięcie w czasie decyzji zakupowych. Na szczęście, wciąż można znaleźć na rynku dobre, tańsze oferty. Tańsze, co nie znaczy wcale - gorsze. Tak jest choćby w wypadku naszego budynku Stelo i mieszkań, które mamy Państwu do zaoferowania - wychodzimy z nową ofertą, w ramach której ceny na nasze mieszkania są naprawdę korzystne.

Weźmy, dla przykładu, mieszkanie nr 6 w budynku Stelo - ten duży, rodzinny, 3-pokojowy lokal o powierzchni 54,36 m2 zaprojektowaliśmy tak, by każdy znalazł tu swoje miejsce - jego centranym punktem jest przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym (21,60 m2). Mieszkanie posiada dodatkowo 2 sypialnie (9,05 m2 i 7,83 m2), a to nie wszystko, bo lokla nr 6 ma też ustawną łazienkę (5,28 m2). Dobrą komunikację między poszczególnymi pomieszczeniami zapewnia praktyczny korytarz (9,12 m2). Warto dodać, że mieszkanie mieszkanie nr 6 zlokalizowane jest na parterze, co oznacza, że do dyspozycji przyszłych mieszkańców jest piękny, zielony ogród (ok. 20 m2). Do lokalu przynależy dodatkowo komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe przed budynkiem.

I teraz najważniejsze - to piękne, duże mieszkanie można u nas kupić już za... 465 000 zł! To naprawdę doskonała oferta, zwłaszcza na tle innych mieszkań dostępnych dziś na rynku. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura sprzedaży - chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat tego, jak i wszystkich pozostałych mieszkań z oferty Stelo. I zapewniamy - to nie jedyna tak dobra oferta na mieszkanie w budynku Stelo - warto poznać je wszystkie, do czego już teraz Państwa zachęcamy.
powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo - gotowe mieszkanie - 1
03.02.2023

Mieszkanie "pod klucz"? Bardzo proszę!

W ofercie Stelo dostępne są teraz gotowe lokale, przygotowane do natychmiastowego zamieszkania.

Zobacz więcej
Stelo_mieszkanie_1.jpg
20.01.2023

Dwa pokoje? To wygodne!

Poznaj ofertę ostatnich 2-pokojowych mieszkań w budynkach Valor i Stelo

Zobacz więcej
Valor - klatka - 1
18.01.2023

Valor: wejdź do środka...

Dbamy o detale, starannie projektując każdy element naszych inwestycji - nie inaczej będzie w przypadku budynku Valor.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane