25.11.2022

Valor: te mieszkania się sprzedają!

Valor - wizualizacja - 1
Oferta mieszkań i apartamentów w budynku Valor w Rumi jest niezwykle popularna.
Z przyjemnością informujemy, że oferta mieszkań w kamienicy miejskiej Valor cieszy się niegasnącym zainteresowaniem - już blisko 70 procent dostępnych w niej apartamentów znalazło swoich nabywców. To dla nas duże wyróżnienie i zarazem dowód, że pomysł, by w sercu Rumi wybudować nowoczesną kamienicę miejską, trafił idealnie w potrzeby rynku. - Cieszymy się, że nasza oferta budzi tak duże zainteresowanie, które przekłada się na konkretne rozmowy i zawierane umowy sprzedaży. Budynek przy Dąbrowskiego 44 powstaje w oparciu o świetnie przygotowany projekt, a cała realizacja opiera się najwyższej klasy materiały budowlane. Oznacza to, że Valor będzie nie tylko piękny, ale też niezwykle solidny i trwały, podobnie zresztą, jak wszystkie nasze realizacje - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskich Domów.

A co dzieje się dziś na budowie kamienicy Valor? Chętnie wyliczamy: budynek jest już w stanie surowym, zamontowaliśmy niemal całą stolarkę okienną, gotowe są już także prawie wszystkie ścianki działowe w mieszkaniach Valoru. Fachowcy prowadzą zaawansowane roboty instalacyjne, a na wielu ścianach pojawił się już gładki tynk. Rozpoczęliśmy także prace elewacyjne, niezwykle ważne dla tego projektu. Przy każdej ze ścian rozstawione są obecnie rusztowania, a na części północnej nałożone są już pierwsze warstwy tynku. To nie wszystko, bo równolegle do tych prac, prowadzimy także roboty hydroizolacyjne i izolacyjne na dachu i stropodachu. Jak widać, roboty przy Dąbrowskiego 44 toczą się nieprzerwanie - zgodnie z terminarzem, Valor będzie gotowy w III kwartale przyszłego roku.

Jak pisaliśmy powyżej, w bieżącej ofercie Valoru dostępnych jest wciąż kilkanaście ustawnych apartamentów z dużymi, słonecznymi balkonami. Zapewniamy, że każdy, kto szuka atrakcyjnego lokalu w Rumi, znajdzie tu coś dla siebie - praktyczne 2-pokojowe mieszkanie, wygodny lokal 3-pokojowy, a także rodzinne duże mieszkanie 4-pokojowe, każde z nich w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, której nie sposób nie docenić.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Gdańsku Osowej przy ulicy Kielnieńskiej 57. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 607 607 216.
powrót do aktualności

Zobacz także

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Luna, Domy u Źrodła Marii
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane