02.10.2023

Yoga: zgodnie z planem!

Yoga - budowa - wrzesien - nowe
Inwestycja przy Dąbka co dzień nabiera urody - na dwóch ścianach budynku B gotowa jest już piękna, śnieżnobiała elewacja.
Tu to dopiero się dzieje - Yoga niemal "rośnie w oczach", a lista zakończonych prac budowlanych jest już naprawdę imponująca. Ot, choćby okna - w każdym z mieszkań zamontowaliśmy już cały komplet. W obu bydynkach Yogi zakończyliśmy także roboty kanalizacyjne i wentylacyjne. Do tego, dwie ściany zewnętrzne budynku B mają już gotową strojną, lśniącą bielą, elewację. I choć do zakończenia prac budowlanych pozostało jeszcze parę ładnych miesięcy, to z tej perspektywy budynek wygląda już niemal jak zakończony. I śmiało można powiedzieć, że wygląda imponująco!

A co jeszcze dzieje się na placu budowy Yoga? Izolujemy dach budynku A i B - mowa tu zarówno o izolacji termicznej, jak i niezbędnej hydroizolacji. W obu wypadkach dachy będą aktywne biologicznie, czyli pięknie zazielenione. Trwają też prace związanie z izolacjami termicznymi wnętrz obu budynków, w tym - klatek schodowych. A już wkrótce na terenie inwestycji pojawią się fachowcy z GPEC, co oznacza, że rozpoczynamy już także roboty związane z przygotowaniem sieci ciepłowniczej. A to wciąż nie wszystko, bo już wkrótce rozpocznie się układanie instalacji podposadzkowych w mieszkaniach oraz roboty elektryczne. Ba, już niebawem pierwsze tynkowanie ścian wewnętrznych. I teraz widać już naprawdę dobrze, że na placu budowy przy Dąbka w Gdańsku praca po prostu wre!

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych zdjęć dokumentujących postępy prac budowlanych projektu Yoga (fotografie dostępne są w zakładce: dziennik budowy). I oczywiście zapraszamy do nas, do naszego biura sprzedaży - w ofercie Yogi pozostaje jeszcze kilkanaście atrakcyjnych, świetnie zaprojektownych mieszkań w naprawdę atracyjnych cenach. Warto też zadzwonić, chętnie udzielimy Państwu wszystkich ważnych informacji także przez telefon (tel. 607 607 216).

 
powrót do aktualności

Zobacz także

Sono - ostatni - 1
03.10.2023

Sono: to się sprzedaje!

Nasza nowa inwestycja w Gdańsku Osowej cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zobacz więcej
Valor - 25 - 1
26.09.2023

VALOR: przyjdź "na gotowe"!

W ofercie nowo wybudowanej kamienicy Valor dostępne są mieszkania wykonane "pod klucz" - warto je zobaczyć!

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane