30.06.2022

Zagaje: co za widok!

Zagaje_budowa_czerwiec_9_3.jpg
Nasze Zagaje mają już niemal gotową elewację i jest to widok, który zapiera dech - śnieżna biel ścian w połączeniu z urodą naturalnego drewna robi naprawdę wyjątkowe wrażenie.
Z resztą - wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia z placu budowy, by przekonać się, że ta inwestycja zasługuje na uznanie. Oczywiście, do zakończenia prac budowlanych pozostaje jeszcze trochę czasu, ale nasi fachowcy robią wszystko, by przygotować Zagaje tak szybko, jak tylko się da. - Trwają intensywne roboty związane z wykonaniem posadzek w mieszkaniach i częściach wspólnych, a niemal we wszystkich lokalach gotowe są już tynki. Równolegle do tych prac, przygotowujemy instalacje podposadzkowe, przygotowano już także wszystkie sieci - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.

A co jeszcze dzieje się na placu budowy projektu Zagaje? - Kończymy izolację dachu oraz izolację termiczną wewnątrz budynku. Lada dzień rozpoczynamy szplachlowanie ścian w częściach wspólnych, prowadzimy już także montaż drzwi wewnętrznych w części piwnicznej. Wkrótce pojawi się ogrodzenie, a już teraz montujemy pierwsze murki oporowe i krawężniki, czyli zagospodarowujemy teren wokół budynku - dodaje Dariusz Malottke.

Zachęcamy do obejrzenia najnowszych z z placu budowy Zagajów
(zakładka: dziennik). Jednocześnie informujemy, że w ofercie zostało już tylko kilka ostatnich mieszkań - w tym piękne lokale z zielonymi ogrodami. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży po dodatkowe informacje (tel. 607 607 216).
powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo - dni otwarte - 1
22.05.2023

Dni Otwarte Stelo: dziękujemy!

To była wyjątkowo udana impreza - przy Galaktycznej 22 stawiło się mnóstwo gości ciekawych tego, jak wygląda gotowy budynek Stelo.

Zobacz więcej
Stelo+-+budynek+-+1.jpg
12.05.2023

Zapraszamy na Dni Otwarte Stelo!

Prace budowlane przy Galaktycznej 22 dobiegają końca - z tej okazji zapraszamy na Dni Otwarte.

Zobacz więcej
Yoga+-+budowa+-+kwiecien+-+7.jpg
25.04.2023

Yoga się zbroi!

Na placu budowy inwestycji Yoga trwają intensywne roboty związane z przygotowaniem stanu surowego budynków.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane