23.03.2023

Zagaje wśród najlepszych!

Zagaje_1.jpg
Projekt przy Białostockiej w ścisłej czołówce inwestycji Trójmiasta.
Jak co roku, lokalny serwis informacyjny trojmiasto.pl zorganizował w ostatnich dniach Plebiscyt na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Trojmiasta 2022. I jak co roku, nasze projekty znalazły się w ścisłej czołówce tego konkursu - tym razem, zdaniem czytelników portalu trojmiasto.pl, na laury zasłużyła nasza inwestycja przy Białostockiej - budynek Zagaje. Z dumą informujemy, że projekt ten został sklasyfikowany na bardzo wysokim, ósmym miejscu. To naprawdę doskonały wynik, zważywszy, że do konkursu zakwalifikowano aż 60 trójmiejskich inwestycji.

Wszystkim, którzy postanowili oddać głos na jedną z dwóch naszych inwestycji - Zagaje lub Jupiter - chcemy dziś serdecznie podziękować. Zapewniamy, że to wysokie, ósme miejsce, nie jest przypadkiem, bo każda nasza inwestycja mieszkaniowa postaje w oparciu o doskonale przygotowany projekt architektoniczny, a tworzymy ją ze sprawdzony materiałów o jak najwyższej jakości. Działamy tak, bo to Państwo i wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze.
powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo - dni otwarte - 1
22.05.2023

Dni Otwarte Stelo: dziękujemy!

To była wyjątkowo udana impreza - przy Galaktycznej 22 stawiło się mnóstwo gości ciekawych tego, jak wygląda gotowy budynek Stelo.

Zobacz więcej
Stelo+-+budynek+-+1.jpg
12.05.2023

Zapraszamy na Dni Otwarte Stelo!

Prace budowlane przy Galaktycznej 22 dobiegają końca - z tej okazji zapraszamy na Dni Otwarte.

Zobacz więcej
Yoga+-+budowa+-+kwiecien+-+7.jpg
25.04.2023

Yoga się zbroi!

Na placu budowy inwestycji Yoga trwają intensywne roboty związane z przygotowaniem stanu surowego budynków.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane