02.03.2023

Zagłosuj na Jupitera/Zagaje!

Plebiscyt - 2
Właśnie wystartował tegoroczny Plebiscyt na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową Trójmiasta - nasze projekty biorą w nim udział!

Jupiter i Zagaje - to właśnie te dwie inwestycje "reprezentują" nas w tegorocznym Plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową, który rokrocznie organizuje portal Trójmiasto.pl. Oba projekty piękne, oba godne każdego oddanego głosu, a do tego - każdy z nich przygotowaliśmy w 2022 roku, co było warunkiem przystąpienia do konkursu. Jesteśmy przekonani, że każda z tych inwestycji zasługuje na uznanie, na wysokie miejsce w plebiscycie, a by tak się stało, potrzebujemy Państwa aktywności - zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie. Wszelkie informacje na ten temat dostępne są na stronie serwisu:

Plebiscyt na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową 2022

Przypominamy jednocześnie, że w edycji 2021 nasz projekt EGO znalazł się na doskonałym, piątym miejcu, a rok wcześniej pozycję numer siedem zajęła inwestycja Navio w Gdańsku Brzeźno. Wierzymy, że w tegorocznym plebiscycie nasze projekty uplasują się na równie wysokich, a nawet jeszcze wyższych miejscach.

Już teraz dziękujemy Państwu za każdy oddany głos.

powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo plebiscyt
15.03.2024

Stelo wyróżnione w plebiscycie Trojmiasto.pl

Cieszymy się ogromnie, informując Państwa o nominacji naszej inwestycji Stelo w plebiscycie na Najciekawszą Inwestycję Mieszkaniową w Trójmieście za rok 2023, organizowanego przez portal Trojmiasto.pl.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Yoga, Luna
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane