12.05.2023

Zapraszamy na Dni Otwarte Stelo!

Stelo+-+budynek+-+1.jpg
Prace budowlane przy Galaktycznej 22 dobiegają końca - z tej okazji zapraszamy na Dni Otwarte.

Już nawet nie tygodnie, a dni dzielą nas od zakończenia budowy Stelo - inwestycji, którą przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 22. A skoro to niemal finał, to nie ma lepszej okazji, by zaprosić Państwa na Dni Otwarte Stelo, podczas których będą mogli się Państwo osobiście przekonać, jak piękny to projekt! Zaproszenie jest oczywiście otwarte - może przyjść każdy, zaparaszamy już teraz na Galaktyczną 22. Będziemy do Państwa dyspozycji od 10:00 do 16:00 w kolejną sobotę, 20 maja br.

Zapewniamy już teraz - warto nas odwiedzić! Choćby po to, by zobaczyć gustowne klatki schodowe, które wykonaliśmy w oparciu o indywidualny, przygotowany specjalnie dla Stelo, projekt. Warto do nas zajrzeć także i po to, by zobaczyć nasze mieszkania pokazowe. - Na tę szczególną okazję przygotowaliśmy lokale w opcji ponadstandardowej oraz mieszkanie "pod klucz" - wyjaśnia Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży Pomorskie Domy. -  W każdym z takich lokali gotowa jest już łazienka, urządzona w oparciu o indywidualny projekt aranżacyjny. Dodatkowo, mieszkania w wersji ponadstandardowej  wyposażyliśmy w wysokiej klasy panele podłogowe wraz z listwami przypodłogowymi ułożone na całej powierzchni lokalu, w stylowe drzwi wewnętrzne, oświetlenie oraz maskownice do karniszy. Co ważne, jedno mieszkań, to o numerze 50, zostało przez nas urządzone "pod klucz" i jest naszym mieszkaniem pokazowym.

Oczywiście, zapraszamy także do obejrzenia całego otoczenia Stelo. - Zadbaliśmy o to, by teren wokół budynku był bardzo zielony, wzbogacony mnóstwem nasadzeń. Jednym słowem, pięknie jest tu zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Tak dobra realizacja to zasługa całego zespołu, ale na szczególne uznanie zasługuje kierownik budowy tego projektu, który zadbał nie tylko o to, by budynek powstał w zaplanowanym terminie, ale też o to, by był rzeczywiście fachowo i starannie wykonany, na wszystkich możliwych polach - dodaje Dariusz Malottke.

Na koniec warto wspomnieć, że w ofercie Stelo pozostało kilka ostatnich wolnych jeszcze mieszkań, jeśli zatem szukają Państwo nowego, gotowego mieszkania, do którego można się wprowadzać niemal od zaraz, to nadarza się nie lada okazja. - Podczas Dni Otwartych będziemy do Państwa dyspozycji, chętnie zaprezentujemy wszystkie dostępne lokale, można będzie także porozmawiać z doświadczonym doradcą kredytowym. Przypominam, 20 maja 2023 roku, godzina 10:00. Tu po prostu warto zajrzeć - zachęca dyrektor ds. sprzedaży Pomorskie Domy.

powrót do aktualności

Zobacz także

Stelo - dni otwarte - 1
22.05.2023

Dni Otwarte Stelo: dziękujemy!

To była wyjątkowo udana impreza - przy Galaktycznej 22 stawiło się mnóstwo gości ciekawych tego, jak wygląda gotowy budynek Stelo.

Zobacz więcej
Yoga+-+budowa+-+kwiecien+-+7.jpg
25.04.2023

Yoga się zbroi!

Na placu budowy inwestycji Yoga trwają intensywne roboty związane z przygotowaniem stanu surowego budynków.

Zobacz więcej
Stelo - budowa - kwiecień - 20
13.04.2023

Stelo: coraz bliżej!

Prace budowlane przy ulicy Galaktycznej w Gdańsku coraz bliżej końca.

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

* pola wymagane