05.10.2022

Zielone Zagaje? Oczywiście!

Foto_ga%CC%A8E%CC%A8wne-s.jpg
Budowa inwestycji przy ulicy Białostockiej dobiega końca.
Choć to środek jesieni, na Zagajach pięknie się zazieleniło - wszystko za sprawą nasadzeń, które bujnie "wyrosły" wokół naszego nowego budynku. A to oznacza, że już wkrótce budowa tego projektu zostanie zakończona. - To już naprawdę ostatnia prosta, wykonujemy końcowe prace budowlane i porządkowe. Gotowe są już wszystkie kafle w częściach wspólnych budynku, zakończyliśmy już także szpachlowanie mieszkań. Na każde z pięter można już dojechać cichobieżną windą, którą zamontowaliśmy w ostatnich tygodniach, a ściany klatek schodowych pokryliśmy ozdobnymi tapetami - mówi Dariusz Malottke, dyrektor ds. sprzedaży.

Lista gotowych lub niemal gotowych prac jest oczywiście znacznie dłuższa. - Montujemy ostatnie grzejniki, niemal gotowy jest także osprzęt elektryczny w mieszkaniach. Na każdej z klatek pięknym światłem świecą już ozdobne lampy, kończymy już także prace stolarskie - dodaje Dariusz Malottke.

No dobrze, a co dzieje się przed budynkiem? Tu lista jest nie mniejsza: układamy trawę "z rolki" w ogródkach, gotowy jest już mini-park po zachodniej stronie Zagajów, a ogrodnik sadzi obecnie ostatnie krzewy i nasadzenia. W końcu, to zielone Zagaje, muszą się więc pięknie zielenić! Dodajmy jeszcze, że trwają intensywne prace związane z przygotowaniem fragmentu ulicy Białostockiej, którą przyszli mieszkańcy będą dojeżdżać do swoich mieszkań. - Wykonujemy m.in. ciągi pieszo-jezdne, niewielki ogród deszczowy i kanalizację deszczową - dodaje szef sprzedaży Pomorskich Domów.

Zapraszamy, jak zawsze, do obejrzenia najnowszych zdjęć z placu budowy inwestycji Zagaje (zakładka: dziennik). I zachęcamy do zapoznania z ofertą mieszkań w tym wyjątkowym budynku - dostępne są tu ostatnie 3-pokojowe mieszkania, każde z nich w atrakcyjnej cenie. I już wkrótce będzie się można do nich wprowadzić!
powrót do aktualności

Zobacz także

Źródło 1
06.05.2024

Domy u Źródła Marii

Nowa inwestycja wkrótce w sprzedaży

Zobacz więcej

Zapytaj o mieszkanie!

Skorzystaj z formularza, a nasi doradcy oddzwonią w ciągu kilku godzin

Agnieszka Skierka
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Bonus
603 510 839

Barbara Robak
Specjalista ds. sprzedaży
Opiekun inwestycji Sono, Luna, Domy u Źrodła Marii
607 607 216
Komercjalizacja
Wynajem lokali
607 607 464
* pola wymagane
* pola wymagane