Biała zima, białe Trevo!

14.02.2021

Wszędzie śnieżnie, wszędzie biało - także na naszej budowie przy ulicy Homera. A tu już szczególnie, bo śnieżnobiało jest nie tylko przed budynkiem Trevo, ale także w środku - większość mieszkań ma już piękne, białe, wygładzone i wymalowane na biało ściany! Dotyczy to wszystkich mieszkań w klatce B, a obecnie trwają intensywne prace wykończeniowe w lokalach
z klatki A.

Każde z mieszkań zostało już także „uzbrojone” w ramy drzwi, a w przyszłym tygodniu montowane będą skrzydła drzwiowe. Począwszy od poniedziałku, rozpoczynamy także porządkowanie mieszkań i części wspólnych w klatce B, zaś w klatce A będziemy kontynuować prace wykończeniowe, m.in. montaż opraw oświetleniowych. Porządkowanie dotyczyć też będzie hali garażowej, w której zakończyliśmy już wszystkie roboty budowlane.


Przypominamy, że wszystkie mieszkania w budynku Trevo znalazły już swoich nabywców, tym samym zakończyliśmy sprzedaż lokali przy Homera.

Obecnie w naszej ofercie dostępne są mieszkania w nowej inwestycji Jupiter, którą przygotowujemy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. Szczegóły tej oferty dostępne są na podstronie dedykowanej naszemu nowemu projektowi, w zakładce "Jupiter". Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego (tel. 607 607 216 i 607 607 464) oraz mailowego: biuro@pomorskiedomy.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas