Botanika I i II

to wieloetapowy projekt mieszkaniowy, który przygotowujemy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Izydy. Pierwsze dwa etapy wykonane zostały na przełomie 2016-2017 roku.

W dwóch pierwszych budynkach Botaniki (cztero- i trzykondygnacyjnym) powstało łącznie 29 pięknych mieszkań, w tym dwupokojowe mieszkania z dużymi balkonami oraz przestronne trzypokojowe apartamenty z dwoma słonecznymi tarasami (ostatnia kondygnacja). Teren przed budynkami został odpowiednio zagospodarowany – na terenie inwestycji przygotowano m.in. niewielki plac zabaw dla najmłodszych oraz miejsca parkingowe. Dla dodatkowej wygody mieszkańców, w częściach wspólnych każdego z budynków zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie.

Biel elewacji została przełamana elementami dekoracyjnymi wykonanymi z cedru kanadyjskiego. Estetykę tego projektu wzmacniają także liczne detale wykonane z metalu i szkła (m.in. barierki balkonowe). Na szczególną uwagę zasługują części wspólne Botaniki - zostały przygotowane z wysokiej klasy materiałów wykończeniowych, w oparciu o autorski, niepowtarzalny projekt wnętrz. Temat przewodni to oczywiście natura.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas