Botanika III etap

to kontynuacja projektu mieszkaniowego, który realizujemy przy ulicy Izydy w gdańskiej dzielnicy Osowa. Budynek Botanika III etap powstał na przełomie 2018-2019 roku.

W trzykondygnacyjnym budynku powstało łącznie 28 pięknych mieszkań i apartamentów (od 35 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany jest zielony ogród, zaś do mieszkań na wyższych kondygnacjach - słoneczne balkony.

Cały teren wokół budynku został ogrodzony i oświetlony, przygotowano także miejsca postojowe do wyłącznego korzystania przez właścicieli mieszkań. Dodatkowo, na poziomie parteru zaprojektowano funkcjonalne komórki lokatorskie. Inwestycja wkomponowana została w piękną zieleń, charakterystyczną dla tej części Osowej. Każdy z elementów tej wyjątkowej inwestycji wykonany został z najwyższej klasy materiałów, w oparciu o doskonały projekt architektoniczny.

Galeria

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas