Budujemy Jupitera!

17.03.2021

Już od miesiąca przy Galaktycznej 20, w gdańskiej Osowej, trwają intensywne roboty budowlane. To właśnie w tym miejscu stawiamy dla Państwa nowoczesny budynek mieszkaniowy - Jupiter. I każdy, kto odwiedzi to miejsce, może zobaczyć, jak sprawnie idą nam te prace!

- Gotowa, zabetonowana jest już płyta fundamentowa budynku, a obecnie wznosimy kolejne ściany konstrukcyjne, na których za 2-3 tygodnie osadzony zostanie strop parteru Jupitera - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskich Domów. Jak dodaje szef sprzedaży, równolegle do prac murarskich, prowadzone są też inne roboty budowlane. - Lada dzień rozpoczynamy zasypywanie fundamentów, a także montaż całej sieci instalacji sanitarnej.


Jak więc widać, budynek Jupitera już pięknie rośnie i w ciągu najbliższych miesięcy przy Galaktycznej 20 staną mury tego nowego mieszkaniowca.
A potem urośnie na nim dach. A w ślad za nim - okna, tynki, elewacje.
I tak, krok po kroku, aż po ostatnią deskę, ostatnie pociągnięcie malarskim pędzlem. By w lipcu przyszłego roku przekazać ten piękny budynek jego nowym mieszkańcom!

A już dziś zachęcamy do obejrzenia pierwszych zdjęć dokumentujących postępy budowlane przy Galaktycznej. Znajdą je Państwo w zakładce "Dziennik".

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas