Budujemy Bingo!

05.10.2020

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy budowę nowoczesnych pasaży handlowych. Obiekt o wdzięcznej nazwie Bingo! powstanie w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy nowo wybudowanej ulicy Koziorożca.

- Pomorskie Domy nieustannie się rozwijają, stąd decyzja, by poszerzyć naszą ofertę o sieć pawilonów handlowych, a obiekt, który przygotowujemy w Osowej, jest pierwszym na tej liście - mówi Dariusz Malottke, kierownik sprzedaży Pomorskie Domy. - Do dyspozycji klientów i naszych przyszłych najemców oddamy ponad 700 m2 powierzchni najmu, z dziewięcioma doskonale zaprojektowanymi lokalami o powierzchniach od 53 m2 do 144 m2.


Odwiedzający Bingo! mieszkańcy znajdą tu m.in. popularny minimarket, piekarnię i sklep mięsny znanej sieci. A to nie wszystko, bo do Bingo! będzie warto zajrzeć nie tylko na zakupy, ale także, by przekąsić coś pysznego.

- Przygotowujemy bardzo atrakcyjną strefę gastronomiczną, bo zależy nam, żeby Bingo! było nie tylko miejscem, w którym można zrobić świetne zakupy, ale także spotkać się w gronie najbliższej rodziny czy znajomych i spędzić tu dobrze czas - dodaje Dariusz Malottke.


Warto dodać, że cały teren pasaży Bingo! został bardzo starannie zaprojektowany - nie zabraknie tu miejsc parkingowych dla klientów, będzie też stacja postoju rowerów i wygodne chodniki między poszczególnymi sklepami. Cały teren zostanie oświetlony i precyzyjne oznakowany. Budowa pasaży już się rozpoczęła - zgodnie z planem, budynek zostanie oddany do użytku w połowie przyszłego roku. - Zapraszamy do nas najemców, w pasażu Bingo! są jeszcze wolne miejsca, które mogą Państwo wykorzystać do swojej działalności. Zachęcamy do kontaktu zarówno przedstawicieli firm z Osowej, jak i spoza tej dzielnicy. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, kto chce rozwijać z nami swój biznes. Zapewniam, że warto. Bo Bingo! to po prostu trafione zakupy! - mówi Dariusz Malottke.


Kontakt w sprawach najmu:
Dariusz Malottke
tel. 607 607 464
e-mail: biuro@pasaze-bingo.pl

www.pasaze-bingo.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania.

Przetwarzanie danych osobowych


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Pomorskie Domy jako administratora danych oraz współadministratorów z grupy kapitałowej Pomorskie Domy w celu odpowiedzi na wiadomość z formularza kontaktowego i w celach marketingowych tj. aby przedstawić oferty spółki Pomorskie Domy drogą mailową i telefoniczną. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z informacjami, które zawarte są w polityce prywatności.

× Zamknij

Zadzwoń do nas: +48 58 301 84 27

Napisz do nas